Онук Персея. Книга 1. Мій дідусь – Винищувач
Авторы:
Генрі Лайон Олди
Год: 2023
Язык: uk
Юний герой Персей убив чудовисько Горгону Медузу. Про цей подвиг знають усі. Але мало хто знає, як через тридцять років великий Персей вступив у війну з Діонісом, бажаючи зупинити переможну ходу бога Арголидою. Двоє синів Зевса зійшлися у битві не на життя, а на смерть. Лилася кров, буяли вакханки, чоловіки бралися за списи. Минуле виверталося навиворіт, а майбутнє загрожувало блискавками. Онукові Персея, хлопчику Амфітріону, випала сувора доля бути поруч із дідом у його війні..
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Онук Персея. Книга 1. Мій дідусь – Винищувач

Авторы: Генрі Лайон Олди
Год: 2023
Язык: uk

А якби володарювали над нами, скинувши богів, скажімо, Тифони чи Гіганти, які б їм були приємні жертви, яких би вони вимагали обрядів?

Плутарх Херонейський, «Про забобони»

КНИГА ПЕРША

МІЙ ДІДУСЬ — ВИНИЩУВАЧ

Якраз у цей час здійснював переможну ходу по всіх землях бог Діоніс зі своїм почтом. Довгі роки між Персеєм та Діонісом точилася війна. Через багато століть в Олімпії показували могили вбитих героєм менад. Про результат же його боротьби з богом оповідали по-різному. Одні говорили, що Персей примирився з Діонісом і дав йому в Арголіді землю під храм. Інші стверджували, що герой убив Діоніса та кинув його голову в Лернейське болото.

З аргівських переказів

Загрузка...