Дикуни Ойкумени. Книга третя. Ватажок
Авторы:
Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: uk
Астлантіда, світ енергетів-вбивць, у кільці ескадр Ойкумени. Рада Галактичної Ліги сперечається до хрипоти: як вчинити з упертим Островом Чапель? Три рішення — карантин, знищення та насильницька технологізація — мають свої плюси та мінуси. На кону — доля цілої раси. Контр-адмірал Ван дер Вейден виконає будь-який наказ: рознесе Астлантіду на шматки, висадить на планету десант або стане броньованим кордоном на межах системи. У розпал суперечки на Тішрі — планету, де базується Рада Ліги — прибуває обер-центуріон Марк Тумідус. Все нове, з голочки: око, звання, орден, цілі та гроші. Колишньою залишилася лише вовча натура помпіліанця. Втім, чистота раси молодого офіцера з деяких пір викликає сумніви. Переклад: Лорина Тесленко (Філоненко).
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Дикуни Ойкумени. Книга третя. Ватажок

Авторы: Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: uk

Усе наше життя — накази й підпорядкування. Навіть коли ми вважаємо, що керуємося виключно поривом душі — ми в полоні самообману. Шлунок накаже — й стрімголов мчиш у нужник. Або терпиш до останнього, не в силі відірватися від захопливої гри. Накази явні та приховані, прості та складні, моральні та злочинні. Підкорення добровільне й насильницьке, повне й часткове, усвідомлене й неусвідомлене.

Мільйон градацій, відтінків, нюансів.

У цьому плані накази багатші смислами, ніж філософський трактат. У цьому ключі підпорядкування різноманітніше за всі спокуси Ойкумени. Чи можна організувати буття по-іншому? Навряд чи. Можна лише мріяти про якийсь інший Космос, де добрий Творець ризикне вивести нас із глухого кута обридлих взаємин…

Така мрія — іноді наказ, іноді підпорядкування.

Адольф Штильнер, доктор теоретичної космобестіології

КНИГА ТРЕТЯ

ВАТАЖОК

Загрузка...