Янгол на ім'я Чуйка
Авторы:
Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: ru
В нову збірку авторів увійшли нові оповідання та невеличка повість 2023 року Дмитра Громова та Олега Ладиженського, що пишуть під спільним псевдонімом «Генрі Лайон Олді»; а також вірші Олега Ладиженського цього ж періоду. Це твори часів повномасштабної війни, що розпочала Росія проти України. У цих творах реальність воєнних буднів сплітається з містикою та фантастикою, трагедії людей — з надією, а жорстокі та екстремальні випробування — з людяністю й співчуттям. Герої оповідань Олді — здебільшого такі ж звичайні люди, як ми з вами. Старі та молоді, цивільні та військові — українці, яким випала доля жити у наші суворі часи. Але кожен з них має свій внутрішній стрижень, і кожен так чи інакше знаходить у собі сили протистояти тим агресії, злу та відчаю, що обрушилися на нашу країну. Ця книга вийшла в світ за сприяння ГО «Благодійний Фонд Козицького». Генрі Лайон Олді (Дмитро Громов і Олег Ладиженський), 2022–2023. Коректор: Лорина Тесленко. Внутрішні ілюстрації: Олександр Семякін. Дизайн обкладинки: Євгеній Ступніков за допомогою нейромережі Midjourney. Львів, Видавництво «Левада», 2023. Авторський сайт «Світ Олді».
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Янгол на ім'я Чуйка

Авторы: Генрі Лайон Олді
Год: 2023
Язык: ru

Ця книга присвячується всім захисникам України та волонтерам, що їм допомагають — нашим янголам-охоронцям.

ПРО АВТОРІВ

Ця книга присвячується всім захисникам України та волонтерам, що їм допомагають — нашим янголам-охоронцям.

Дмитро Громов та Олег Ладиженський пишуть у співавторстві під спільним псевдонімом «Генрі Лайон Олді» з 1990-го року. Обидва народилися у березні 1963-го року. Мешкають в Україні, у місті Харкові. Зараз, коли йде повномасштабна війна, яку розпочала Росія проти України, обидва співавтори поїхали з Харкова у евакуацію до більш безпечних місць України.

Дмитро Громов та Олег Ладиженський — професійні письменники з 1996 року по сьогодні. Працюють переважно в різних сферах фентезі, містики та наукової фантастики. До цього часу було опубліковано понад 270 книг Г. Л. Олді (включаючи перевидання та переклади на інші мови), що становить понад 60 оригінальних книг (першодруків). Загальний наклад усіх книг Г. Л. Олді на сьогоднішній день становить близько 2 000 000 примірників. Книги Г. Л. Олді видавалися українською та російською мовами, деякі книги також перекладені і видані у Польщі (10 книг), у Франції, Канаді (французькою мовою), Чехії, Литві. Деякі оповідання та повісті Г. Л. Олді також були опубліковані в США, Франції, Мексиці, Китаї, Ізраїлі, Угорщині, Литві, Естонії, Словаччині, Польщі.

На Міжнародній європейській науково-фантастичній конференції «EuroCon-2006» Г. Л. Олді отримали звання найкращого науково-фантастичного письменника Європи 2006 року (нагорода ESFS Award). Також мають багато інших літературних нагород і премій. Зокрема, Національна премія України з фантастики та Почесна Відзнака «Золотий письменник України», а також інші українські та іноземні літературні нагороди.

На початку 2023-го року у Франції в перекладі французькою була видана перша документальна книга Г. Л. Олді: «Вторгнення. Щоденники війни».

Зараз, у дні війни, Олді продовжують писати художню прозу та вірші. Їх нові оповідання 2022-23 років написані на матеріалі українського сьогодення, де суворі та трагічні реалії війни сплітаються з містикою, науковою фантастикою та надією на перемогу України і краще майбутнє для нашої країни.

Всі твори Г. Л. Олді (і найновіші, і всіх попередніх років) можна знайти в електронному вигляді на авторському сайти «Світ Олді».

Загрузка...