Ойкумена. Книга третя. Ляльковых справ майстер
Авторы:
Генрі Лайон Олді
Год: 2022
Язык: uk
Хто він, Лючано Борготта на прізвисько Тарталья, людина з важкою долею? Юний виробник маріонеток, зрілий майстер контактної імперсонації, молодший екзекутор, раб-гребець у ходовому відсіку галери, симбіонт космічної флуктуації, вбивця телепата-найманця. І ось — приборкувач безумця-антиса, фенікс, що згорів і повстав з попелу, жах ескадр ВКС Помпілії, в’язень орбітальної в’язниці «Шеол», людина, яка відкрила пряму дорогу в космос… Що далі? Всесвіту ніколи не бути колишнім. «Ойкумена» Г. Л. Олді — масштабне полотно, до якого автори готувалися багато років. Космічна симфонія, де долі людей представлені у воістину вселенському масштабі. Ювелірно виписані, яскраві та живі світи, пов’язані трасами зорельотів, калейдоскоп унікальних рас, наука, схожа на магію, події, зав’язані у тугий вузол. Переклад: Лорина Тесленко (Філоненко).
Показать больше
Ваша библиотека
Настройки
Масштаб шрифта:
1x
Межстрочный интервал:
1.6x
Ночной режим

Ойкумена. Книга третя. Ляльковых справ майстер

Авторы: Генрі Лайон Олді
Год: 2022
Язык: uk

Риби вийшли з води на сушу. Птахи піднялися з землі в небо. Мавпа спустилася з дерева, втратила хвіст і стала людиною. Люди вибралися в космос і, задерши носи до небес, насолодилися власною величчю.

Нічого подібного.

Ми збрехали собі. І з радістю повірили в брехню.

Риба вийшла на сушу не ув’язненою у тюрмі акваріума. Птах піднявся в небо не безкрилим бранцем в клітці літака. Мавпа стала людиною не тому, що чухала свої червоні безхвості сідниці, чекаючи банана, як милості долі. Гадаю, колись і ми з вами вийдемо в космос так, як це гідно нас.

Народимося наново, залишивши утробу відсталої матерії.

А зараз давайте хоча б перестанемо брехати.

Це буде наш перший крок у майбутнє.

Карл Марія Родерік О’Ван Емеріх, «Мемуари»

Книга третя

ЛЯЛЬКОВИХ СПРАВ МАЙСТЕР

Загрузка...